Більярдний кий Батченко 2х5 Чорний граб Белінго
- Дерево Чорний граб Белінго
- Вид запила Перо
- Запили Шафт 2 запила, турняк 5 запилів
- Вага 710-735 грам
- Стакан (феруле) Капролон
- Наклейка Triangle 12.5-13 мм
- Тип наклейки Одношарова середньої жорсткості
- Довжина в зборі 160-163см
- Скручування (тип різьблення) Латунь, різьблення метрична
- Бондажні кільця торців Високоміцний поліамід
- Бондажне кільце бампера Ебоніт-Метал
- Інкрустація Логотип виробника
- Амортизатор Зносостійка гума
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Triangle |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 710-735 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Баланс | 45 см |
| Бампер | Зносостійка гума |
| Бандажне кільце бампера | Сталь |
| Гарантія | 12 міс |
| Діаметр наклейки | 12.5-13 мм |
| Довжина кия | 160 см |
| Довжина турняка | 80 см |
| Довжина шафта | 80 см |
| Запилки | Шафт - 2, Турняк- 5 |
| Кількість частин | Двухсоставной |
| Матеріал | Чорний граб |
| Наклейка | Багатошарова, середньої жорсткості |
| Скрутка | Латунь'Сталь |
| Склянка | Феруле |
| ТИП ЗАПИЛА | Віденський |
| Тип гри | Пирамида |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 600 ₴








