Ігровий стіл 4 в1 PALERMO
Виробник : ARTMANN Гарантія 24 місяці Стіл-трансформер складається з чотирьох захоплюючих ігор: настільний футбол, теніс, аерохокей та більярд, які легко можна поміняти. Комплектація до тенісу – сітка, ракетки, м'ячики. Комплектація до настільного футболу - 2 м'ячики (діаметром 32мм) Комплектація до ерохокею - 2 шайби та 2 ключки Шайби - 55мм Ключки - 66мм У комплекті до більярду - 2 кия, кулі Киї - 92см Кулі - 31,2 мм Матеріал: Удароміцний МДФ Розмір упаковки: 135 х 64 х 15,3 см Розмір ігрового поля: 121 х 61 х 81 см Вага: 28кг Игровой стол 4 в1 PALERMOХарактеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ARTMANN |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага нетто | 28 кг |
| Габарити | 121 х 61 х 81 см |
| Габарити паковання | 135 х 64 х 15,3 см |
| Матеріал ігрового поля | МДФ, покриття ПВХ |
| Матеріал корпусу | МДФ |
| Матеріал опор | МДФ |
| Матеріал руків'я | Гума |
| М'яч | 2 шт - 32 мм |
| Регулювання висоти столу | Немає |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип гри | Настільний футбол, аерохокей, теніс, більярд |
| Упаковка | Коробка |
| Штанці | метал, 8 шт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 700 ₴











