Ігровий стіл 4 в 1 SANTOS
Багатофункціональний ігровий стіл Santos включає 4 гри - настільний футбол, аерохокей, теніс, більярд. Стіл Santos призначений для інтенсивної гри, а також відрізняється міцністю та надійністю. Підходить для будь-якого віку. Легко трансформується з гри у гру. Ноги регулюються за висотою. Виконаний з ударостійкого МДФ.У комплекті всі аксесуари для ігор: Більярд – киї 2шт, кулі, трикутник, крейда, щітка Аерохокей – біти 2шт, шайби 2шт Настільний футбол – м'ячик 2шт Теніс – ракетки 2шт, сітка, м'ячики 2шт Розмір столу: 121х62х90см Розмір упаковки: 125х71х16см Вага: 36кг Виробник: Artmann Гарантія 24 місяці
Игровой стол 4 в 1 SANTOS
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ARTMANN |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага нетто | 36 кг |
| Габарити | 121х62х90см |
| Габарити паковання | 125х71х16 см |
| Матеріал ігрового поля | МДФ |
| Матеріал корпусу | МДФ |
| Матеріал опор | МДФ |
| Матеріал руків'я | Гума |
| М'яч | 2 шт |
| Регулювання висоти столу | Немає |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип гри | Настільний футбол, аерохокей, теніс, більярд |
| Упаковка | Коробка |
| Штанці | метал, 8 шт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 500 ₴






