Тубус для кия Lux Т2 Black шкірзам

влевовправо
Тубус для кия Lux Т2 Black
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ТТ-Більярд |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1230г |
| Вид | тубус |
| Місткість | 1 кий |
| Габарити | 120 х 8 х 5,5см |
| Габарити паковання | 121 х 9 х 6 см |
| Довжина кишені | 13 см |
| Жорсткість | жорсткий |
| Кишеня | 1 |
| Матеріал | кожзам |
| Наплічний ремінь | 1 |
| Відділення для турняка | 1 |
| Відділення для шафи | 1 |
| Тип застежки | Молния |
| Тип гри | Пирамида |
| Тип пензельа | двоскладовий |
| Тип кріплення кишені | незнімний |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 000 ₴






