Більярдний стіл КОРОЛЬ АРТУР
- Тип гри: Пул
- Матеріал: масив ясена, дуба
- Основа ігрового поля: Ардезія (камінь)
- Бортова гума: DBO Speedball
- Сукно: Elit Pro (Німеччина)
- Лузи: латунь, шкіра,
Вишуканий більярдний стіл з багатими потужними різьбленими ніжками захоплює своєю потужністю і ексклюзивної різьбленням по дереву.
Відповідає всім вимогам і стандартам ФБСУ.
Бильярдный стол для пула КОРОЛЬ АРТУР 9ф ардезия 2.6м х 1.3мХарактеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ТТ-Більярд |
| Розмір столу | 9 футів |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 420кг |
| Гарантія | 12 міс |
| Діаметр куль | 57,2 мм |
| Кількість опор | 6 |
| Лузи | латунь, сітка шкіра викат |
| Матеріал бортів | ясен/дуб |
| Матеріал ігрового поля | ардезія 25 мм |
| Матеріал каркаса | ясен/дуб |
| Матеріал опор | ясен/дуб |
| Розмір ігрового поля | 2,60 х 1,30 м |
| Регулировка ног | Да |
| Країна виробник | ТТ-Більярд, Україна |
| Сукно | зелене Champion/на вибір |
| Тип гри | Пул |
| Колір столу | горіх/на вибір |
Інформація для замовлення
- Ціна: 196 800 ₴




